On this page you will find links to district and unit websites. If you are aware of a link that we are missing or a “dead” link please notify the ACBL webmaster. Thanks for your help in keeping this page up to date.

Back to top

Back to top

Back to top

Back to top


District 5
- Western PA, Eastern OH, Western NY, Western MD, Northern West VA -
Sharon Fairchild
107 Akron
111 Youngstown
116 Western New York
125 Northern Ohio
127 Erie
129 New York – Pennsylvania
142 Pittsburgh
148 West Virginia
177 Western Maryland
185 Allegheny Mountain
213 McKinley
226 Northwestern Pennsylvania
229 West Pennsylvania-Tri County

Back to top

Back to top

Back to top

District 8 – St. Louis, Northern Indiana, Central and Southern Illinois & Paducah – Georgia Heth
143 St Louis
154 Northern Indiana
208 Central Illinois
223 Southern Illinois-Paducah
239 Northwestern Illinois

Back to top

Back to top

District 10 – Mid-South Bridge Conference – Russ Jones
134 Louisiana
138 Mississippi
144 Tennessee
157 Alabama
161 Central Arkansas
170 Shreveport
179 Central Tennessee
180 Mississippi Gulf Coast
182 Baton Rouge
211 Northeast Louisiana
214 Hub
215 South Alabama
221 Southwest Louisiana
232 North Alabama

Back to top

Back to top

District 12 – Most of Michigan, Northwestern Ohio – Dennis Carman
105 Northwestern Ohio
137 Michigan
195 Western Michigan
200 Eastern Michigan
203 Southern Michigan

Back to top

Back to top

District 14 – Iowa, Minnesota, North & South Dakota and Nebraska – Sharon Anderson
103 Minnesota Gopher
104 North Dakota
162 South Dakota
163 Iowa
178 Viking Bridge
184 Nebraska
216 Hawkeye
235 Northwest Iowa
241 Cornhusker

Back to top

Back to top

Back to top

Back to top

District 18 – Western Canada, Idaho, Montana, Wyoming, Utah – Claire Jones
245 Northern Manitoba
248 Red Deer
386 Salt Lake City
389 Ogden
390 Calgary
391 Northern Alberta
392 Lethbridge
393 Medicine Hat
395 Coeur D’Alene
396 Idaho Falls
399 Pocatello
400 Twin Falls
404 Billings
405 Bozeman
406 Butte
408 Great Falls
410 Havre
413 Libby
411 Helena
412 Kalispell
415 Malta
416 Eastern Montana
417 Missoula
418 Shelby
420 Casper
573 South Saskatchewan
575 North Saskatchewan

Back to top

Back to top

District 20 – Washington, Oregon, Northern California, Nevada & Hawaii – Merlin Vilhauer
394 Boise
398 Nampa-Caldwell
452 Vancouver
457 Chico/Paradise
458 Eureka
460 Sutter Buttes
461 Nevada County
464 Redding
469 The Big Island
470 Honolulu
471 Wailuku, Maui
476 Bend
477 Corvallis
479 Eugene
480 South Oregon Coast
481 Grants Pass
482 Klamath Falls
484 Jackson County
485 Ontario
487 Portland
490 Salem
491 Seaside
492 Mid-Columbia
493 Tillamook
572 Central Coast

Back to top

Back to top

Back to top

District 23 – California: Los Angeles County – Rand Pinsky
551 Pomona-Covina
553 Glendale-Verdugo
556 Antelope Valley
557 Long Beach
559 Pasadena-San Gabriel Valley
561 San Fernando
562 West Los Angeles
564 Downey-Whittier
568 Torrance-South Bay

Back to top

Back to top

Back to top